بررسی نام شما

هر شخص دارای مشخصاتی است که هویت و ویژگی منحصر به فرد او را درجهان هستی تعریف می نماید. با نام و نام خانوادگی و پدر و مادری که سبب تولد او شده اند. با پنج فرمول میتوان بسیاری از مسائل زندگی را محاسبه و پیش بینی نمود و چنانچه مشکلاتی در زندگی فرد ایجاد شده باشد میتوان بررسی کرده و برطرف نمود بسیاری از مردم بر این موضوع بی اعتقادند و باور نمی کنند که دانشی بتواند این مسائل را مشخص نماید اما این دانش وجود ارتعاش صوت میتواند بر ماده جهان اثر بگذارد. نام هر شخص میتواند زندگی او را بیان کند و اگر کاستی و نقصی در زندگی انسان وجود داشته باشد قطعا دلایلی برای ان وجود دارد که انسان با آگاهی و فراگرفتن علوم خاص میتواند از این دانش نهایت استفاده را ببرد علاوه بر آن بیشتر مشکلات و ناراحتی ها و موفقیت و پیروزی شما بستگی به نام شما دارد . و همچنین یه سری موجودات نامرعی از جمله جن و پری و همزاد و روح در اطرافتان وجود دارند که باعث ایجاد انرژی منفی در شما می شوند و برایتان مشکلات و ناراحتی هایی را بوجود می اورد. خوب مسلما هیچ کدوم از ما این موجودات رو نمیبینیم.ولی اثرات مخرب و شکستها و ناراحتیها و بیماری های غیر منطقی و بیدلیل را میتوانیم احساس کنیم. که مطمئنا وجود همین موجودات نامرعی می باشد. در طی این چند سال وقتی یه نظرات و ایمیلها جواب میدهم.میبینم که در اکثر افراد وجود همچین موجوداتی کاملا مشخص هست و همین موجودات نامرعی باعث آشفتگی در زندگیشان شده. اما از کجا بفهمیم که در زندگی خود سحر یا جادو و یا به عبارتی طلسم شده ایم وقتی میگویید طلسم شده اید .در واقع اجنه بر شما مسلط میشود.البته در صد سحر و جادو هم کم و زیاد هست و بستگی به نوع سحر باید از نسخه های دفع سحر استفاده کرد. همچنین وجود همزاد که میتونه در زندگیتان مخرب باشه و برای شما مشکلات فراوانی به وجود بیاره و همچنین وجود روح در بدنتان که اون هم بستگی به شما داره و از نوع عملکرد شما میشه فهمید که روح چند در صد وجود شما را به تسخیر خود در آورده که هر چه بیشتر روح شما را به تسخیر در آورد.به همان نسبت هوش و جسم و فعالیت شما کاسته میشود. با یه معاینه پانزده دقیقه ای میتونم تمام این بررسی ها رو براتون انجام بدم .که شما در این معاینه دقیقا تمام مشکلات و ضعفهای شما بررسی و اشکار میشه از این رو یه فرمی آنلاین آماده کردم که حاصل تحقیقات و تجربه بیش از ۱۵ ساله ما هست و شما با پر کردن این فرم و بررسی آن توسط ما تمام مشکلات و ضعفهای شما مشخص میشه و همچنین راه حل های این مشکلات به شما ارائه داده میشه در این فرم بیش از ۷۰ سوال از شما پرسیده میشه که باید به طور کامل به این سوالات جواب بدید.البته جوابها نیاز به توضبح ندارند فقط باید تیک بزنید.بعد از پر کردن و ارسال آن کارشناسان ما با حوصله همه فرم شما را مطالعه و علت بروز مشکلات شما را شناسایی میکنند و برای شما راه حل ها و نسخه هایی مخصوص شما را به شما ارائه میدهند


کاملا رایگان
بررسی نام شما

وبسایت مین تایم هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخ های نمایش داده شده ندارد و صرفا طبق الگوریتم های موجود محاسبات را انجام می دهد.

در وارد کردن نام ها موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:


  • حتما در این بخش از نام های شناسنامه ای استفاده کنید.از آوردن نام هوا یا آدم به جای نام شخص مورد نظر خودداری شود.

  • اسامی که دارای حمزه آخر هستند باید حمزه آخر آنها آورده شود مانند نساء، ننویسید نسا بنویسید نساء.

  • اسامی که در آنها حروف والی استفاده شده، از آوردن حروف والی خوداری شود. ننویسید ابوالفضل بنویسید ابولفضل.

  • از آوردن القاب که به عنوان پیشوند و پسوند هستند خوداری شود. مثلا بجای سید علی بنویسید علی.

  • اسامی که مانند موسی که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می شود . ننویسید موسی بنویسید موسا.

  • اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. ننویسید عبداله بنویسید عبدالله.

  • الگوریتم محاسبه ثابت میباشد و برای دفعات مکرر نتیجه ای یکسان دریافت خواهید کرد.

فرم بررسی نام شما


content-image
content-image